Подушка дитяча Lux baby

215,00
грн.

склад: чохол на блискавці - трикотаж, з вмістом алое вера

Наповнювач - холлофайбер (400гр.)


Ортопедична подушка Lux Baby має класичну форму, має високу релаксуючу дію, сприяє прийняттю ідеального положення голови і шийних хребців під час сну і відпочинку.

Завдяки своїй структурі і використованих матеріалів, подушка «дихає» (добре пропускає повітря, тим самим, забезпечуючи механізм терморегуляції) і добре пристосовується до форми голови, тривалий час зберігає свою початкову форму і властивості.

Товар: Подушка

Характеристики:
Оплата та замовлення
Догляд за виробами
Чому саме ми?

Характеристики:

 • практична і довговічна;
 • безпечна і екологічно чиста;
 • гіпоалергенна;
 • еластична, легка;
 • не вбирає вологу і навколишні запахи;
 • створює середовище, несприятливе для поширення «пилового кліща», грибка і бактерій.

Оплата та замовлення

Якщо товар є в наявності, то відправляємо наступного дня після замовлення.

Якщо товар потребує виробництва, то ми працюємо за передоплатою в 50%. Залишок - після отримання або за допомогою розстрочки від Monobank (з питань розстрочки зверніться до наших менеджерів).

Терміни виробництва 2 робочих дня.

Доставка по Україні - за тарифами перевізника.

Догляд за виробами

 • Допустиме ручне прання при температурі 50 градусів і вище
 • Допустимо прати у пральній машині (при температурі 30 °)
 • Допустиме прасування в «пакеті» при t не вище 100º С, допустима парова обробка
 • Можна чистити всіма загальноприйнятими розчинниками
 • Допустима чистка із застосуванням перхлоретілена
 • Допускається віджимання в центрифузі і вертикальна сушка виробів

Чому саме ми?

В якості наповнювача для подушок і ковдр ми використовуємо якісні неткані матеріали «Холлофайбер». У подушках - це так звані «кульки», а в ковдрах - полотна.


Вироби з такими наповнювачами мають цілий ряд переваг.

По-перше, вони абсолютно гігієнічні, екологічно безпечні і гіпоалергенні. В них не заводиться «пиловий кліщ», не розвивається грибок і пліснява. Тому вони рекомендуються лікарями навіть для немовлят з можливістю застосування при прямому контакті зі шкірою.


По-друге, ковдри та подушки з НМ «Холлофайбер» дуже легкі (всього кілька сотень грамів!), Зручні і довговічні. Термін їх використання більше 10 років!

При цьому ковдри - дуже теплі, а завдяки вставленої на подушках блискавки можна самостійно регулювати їх наповнюваність індивідуально для кожного члена Вашої сім'ї.


По-третє, такі ковдри і подушки чудово прасуються, чистяться (в т.ч. і в хімчистці) і швидко сохнуть. При цьому не дають усадки після прання і не скачуються, а волокна не пробиваються крізь тканину (не вилазять).


По-четверте - ковдри і подушки з таким наповнювачем в рази дешевше, ніж пухові, пір'яні або вовняні, але не поступаються їм за основними споживчими властивостями. Вата та інші дешеві морально і технологічно застарілі наповнювачі не йдуть ні в яке порівняння з нетканимми матеріалами «Холлофайбер».


Багато експертів відзначають, що постільне приладдя з наповнювачем «Холлофайбер» є не тільки дуже практичними і нешкідливими, але і символізують перехід «спальної» індустрії новітніх технологій, що дозволяє людині відновлювати сили в найбільш безпечних і комфортних умовах.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Номер телефону
Email
Адреса відправлення
Розстрочка